Bonacibo&Micho

golsi

Aralarında pek fark yok gibi.sokak keidlerine Micho versem bişi olur mu?(BonaCibo tu 1 kediye veriyorum)

Micho İÇİNDEKİLER: Kurutulmuş Tavuk Proteini (%37), Baldo Pirinç, Mısır, Rafine Tavuk Yağı, Hamsi Unu (%6), Karides Unu, Bira Mayası, Hidrolize Tavuk Ciğeri, Hamsi Yağı, Nükleotit Maya Proteini, Mineraller, Prebiotik Mannan Oligo Sakkaritler.

BonaCiboİÇİNDEKİLER: Kurutulmuş Tavuk Proteini (%42), Baldo Pirinç (%16), Mısır, Rafine Tavuk Yağı, Hamsi Unu (%6), Karides Unu, Bira Mayası, Hidrolize Tavuk Ciğeri, Hamsi Yağı, Nükleotit Maya Proteini, Mineraller, Prebiotik Mannan Oligo Sakkaritler, Deniz Yosunu, Avizeağacı Özütü, Kızılcık Tozu, Pisilyum.

Yani BonaCibo'dan michoya insem çok mu kalite fark eder.Bana aynı gibi geldi içerik yaklaşık

6 CEVAP

Milaaaa

Sokak kedilerinin çoğu mama bulamıyor. Çöplerden ne bulurlarsa yiyorlar. Yada sokaklara bırakılan bayat ekmekleri yemeye çalışıyorlar. Kaç sefer vücudundan agzindan damla damla kan akan kedilere belediye ile yardimci olduk, coplerden yiyecek ararken copteki kesici cam vb maddeler yüzünden yaralanıyorlar. Sokaktaki canlar aç kalmasında iki mamada uygun. Baska mamada olur. Ama mutlaka 2 veya 2 litrelik bir plastik şişeyi ortadan ikiye kesip altına su doldurup mamaların yanına birakmayi unutmayın. Bende 4 aydir sokaktaki tasmali dolasan kediler dahil enjoy kedi maması veriyorum bitince başka markayada gecicem ara sira kademeli olarak değiştirmenizi tavsiye edebilirim. Sokaktaki canlarada baktiginx icin teşekkürler. :)

Plnozturk

Michoya bayılıyor sokak kedileri, bir ara başka mama koymuştum da hiçbiri yememişti. O mamayı bırakıp peşimden geliyorlardı, sanki micho nerde dercesine :/

NSukun

Micho sokak kedilerine en çok kullanılan marka sanırım içeriğini ilk defa gördüm evet pek fark yok bonacibo daha pahalı micho alın hem daha fazla kedi faydalanır

golsi

Yanlış ifade etmiştim Şuan Mito BonaCibo var.Mitoyu diğer kedilere BonaCibo 1 kediye veriyorum.O 1 kediye Micho versem kalite çok mu fark eder?

Carathras

Verebilirsiniz, aç bırakmayın Bonacibo ile 10 kedi doyacağına bütçeniz Mito ile 15 kediyi doyuracaksa Mito verin fark yok emin olun bundan...
Daha iyi bir şey yapmış olacaksınız.

LadyAndCat

Micho da olur. Mito Mix’de.
Micho daha yağlı ve popüler.
15 kg’lık poşetlerde olanlardan alın.
Kolay gelsin ve güzel bir şey yapıyorsunuz :)