Kedimin Bölge Bölge Tüyleri Dökülüyor :(

mertoloji44

Siyam cinsi kedim var. Ne zaman kızgınlığa girse vücudunda değişiklikler oluyor. Bir gün bacağı şişiyor, ertesi gün bacağı inip boynu şişiyor, ora da inip bu sefer patisi şişiyor. Benim anlamadığım bunlar günlük oluyor. Bunun sebebini çözemedim. Asıl sorun bu değil. Kedimin ensesi 3-4 cm uzunluğunda 1-2 cm eninde bir bölgede tüy döküldü. Vücudunun çeşitli yerlerinde de var bu durum. 2 günde bir kere batikon sürüyorum, veteriner öyle söylemişti. Mantar aşısı oldu fakat bir etki etmedi. Her kızgınlığa girdiğinde durum böyle. Evde bir kedim daha var. Mantar olsa eğer ona da bulaşırdı diye düşünüyorum. Bir çözüm bulamadım. Tecrübesi olan varsa aktarabilir mi?

3 CEVAP

LadyAndCat

Madem kızgınlığa girdiğinde böyle oluyor, neden kısırlaştırmıyorsunuz??

mertoloji44

Param yok şuan öğrenciyim. En uygun 600 Lira istiyorlar. Benim kredim 550 lira. Sadece mamalarını alıyorum şuan. Hemen şimdi linç takımı gelir.

mertoloji44

Yardım istedik, ezbere konuşulsun istemedik.