Kedim Kısır Olmasına Rağmen Pipisinden Neden Beyaz Şeyler Geliyor?

gecebeey

Kedimi ekim-kasım gibi kısırlaştırmıştık fakat iki gündür pipisinden beyaz beyaz ieyler geliyor.Bu durum normal midir? yoksa veterinere götürmem gereken bir durum var mı sizce

3 CEVAP

LadyAndCat

Normal DEĞİL bir iltihap filan olabilir. Doktor görmeli kedinizi.

Siyammm

Kısır olmasa bile durduk yere meni gelmez zaten olağandışı bı durum veteriner görsün

gecebeey

Ya kötü bi durum değildir dimi ben çok korkuyorum pazartesi götüreceğim şuan çok telaş yaptım