Kedimin Bağışıklığı Güçlendirmek

Merhabalar kedim 2 aydır strestdeydi çiftleşme den dolayı çok zayıfladı ve ağzında problemlerde çıktı ben bağışıklığı düştüğünden diye tahmin ediyorum güçlendirmek için ne yapabilirim ????????

11 CEVAP

Siyammm

Kısırlaştırın öncelikle . Market maması kullanmayın

LadyAndCat

Kendiliğinden toparlar artık stres olmayacak hayvan ne çiftleşme ne doğum diye...

Kısırlaştırdım 1 hafta önce proplan kullanıyorum açık mama ama takviye olarak eksik hissediyorum bio pet bağışıklığı güçlendiren tablet nasıl sizce

İnşallah bakalım artık saolun yorumlarınız için iyi akşamlar

Bağışıklığının güçlenmesi için mutamin balık yağı öneririm gimcat vb. macunlar bence hiçbir işe yaradığı yok kedime yaklaşık 7 8 aydır aralıksız gimcat kullanıyordum pek bir faydası olmadı aslında sonra mutamin kullanmaya başladık gerçekten gözle görülür faydaları oldu

Tamam ondan alırım ozmn bende öyle düşünüyorum gimcat konusunda teşekkür ederim cevabınız için

Ayselgns

Biz bağışıklık sistemini güçlendirici bir ürün kullanıyoruz. Sitesine girip incelemenizi tavsiye ederim. Bir veteriner ürünüdür. Biz veterinerimizden temin ediyoruz. İçinde 60 tablet var. Her gün 2 tane kullanıyoruz.

ZOO VITAL IMMUNO VITAL STRONG DEFENCE

kedimelsa

Polivit var yada imuneks

Faytekin

Vetri-Science Lysine favorimiz..

Tamam arkadaşlar hepsine bakacağım yorumlarınız için teşekkür ederim bu konunun stresine gitmiştim çünkü ????????

Birde Zoovital immunoyu nerden alıyorsunuz aradım ama bulamadım