Kedilerim Kavga Sorunsalı

kedim moki ve yulaf kavga ediyor moki ilk saldıran oluyor her seferinde ve kavgayı ayırmak zorunda kalıyoruz nasıl iyi anlaşmalarını sağlarım yaklaşık 3 aylıklar ikiside

5 CEVAP

LadyAndCat

Bu kavga DEĞİL oyun biliyorsunuz DEĞİL mi??????

elfiktos

Daha çok küçükler oyun oynuyorlar... benim yavrularım da birbirleriyle oynarken bazen çok bağırıyorlar bazen dediğiniz gibi kabarıp tıslıyorlar hatta bazen ufak tırmık izleri bile oluyor burunlarının üstünde ama günün sonunda birbirlerini yalayarak uyuyorlar

tahmin ettiğiniz gibi değil korkunç kuyruğunu kabartıyor ve tıslıyor normalde oyun oynarlarken sesleri çıkmaz

ZehraBulutt

Ay siz kavga mı ediyosunuz bıdıklar :)

Bence de oyundur ama, dediğiniz gibi kavga da olsa birbirlerine zarar vermedikleri sürece ayırmayın. Zamanla birbirlerine alışırlar ve azalır kavgaları.

Benim kedilerimin de kavgasız bir günü yok, çığlıklar yükselmediği sürece karışmıyorum ben.

Ares87

Benimkiler de bazen kavga ediyor çığlık çığlığa koşuyolar evin içinde çok fazla müdahale etmiyorum gerekmedikçe sonra barışıyorlar zaten biri dursa diğeri sataşıyor sanki evde at koşturuyor:)