Oyun Oynama

Erogluekiin

Merhabalar kedinizle ne kadar süre oynuyorsunuz? Benim iki kedim var oynayabileceğim her gün oynuyorum ama o da 15 dakika falan sürüyor ( çok bunaltıcı bir sene geçiriyorum) ben oynamayınca kendileri koşuyor evde koşmadıkları günlerde oluyor tabii. Aldığım hiç bir oyuncakla oynamadılar. Uçan kelebek , 3 katlı top hiç birinin yüzüne bakmadılar. Arkadaşım eski kedisinin oyuncağını verdi ( yaklaşık 2 yıl önceki kedi bakımında bilgisi olmadığı için kısırlaştırmamıştı kedi evi otel olarak kullanıyordu gidip geliyordu bir gün gelmemiş...) uzun çocukların ki gibi bir tünel. Içi baya geniş ve uzun onunla oynuyorlar sabahları koşuyorlar içinde. Acaba kötü mü yapıyorum? Onlarla ilgilenmediğimi düşünürler mi? (Sınavıma 15 gün kaldı biraz da o yüzden zaman ayırmıyorum ders çalışmasam bile kafam çok dolu oluyor.)

2 CEVAP

Erogluekiin

Çok fazla birbirimizi seviyoruz guruldamalar havada uçuşuyor üstümde uyuyorlar sadece oyun oynama yok olsa bile max 15 dakika...

LadyAndCat

İkisi birlikte oynar dert etme...
Ama arada günde 3-5 dk sevsen de heralde bu sana çok şey kaybettirmez.