Kedim Yemek Yemiyor

Seabenmerve

Arkadaşlar 3 aylık kedim var. Normalde ev yemeği yerdi süt falan içmezdi. Sahiplendim ben bu yavrucagi. Annesinin yanında da doya doya sütten beslendi. Ama işte şu sıralar her şey tersine döndü. Son 2 haftadır ev yemeği yemiyor. Mama yemek istiyor ama mama da yetistiremiyorum. Açıkçası çok da üzülüyorum haline ne yapacağımı bilmiyorum. Bu durumu daha önce yaşayan var mı aranızda bi yardım edebilir misiniz

2 CEVAP

Smand

mama yetiştiremiyorum derken? ev yemeği kediler için iyi değil. mamayla beslenmesi gerekiyor zaten.

Seabenmerve

Şöyle ki her mamayı yemiyor. İlk bi kaç gün yiyor sonra hiç bir şey yemiyor. Bilmiyorum çok değişik.