Kedimin Çenesinde Tüy Dökümü Var

Baharpuffy

Merhabalar yeni fark ettim kedimin çenesinde hafif bi tüy dökümü olmuş derisi açılmış mantar olabilir mi acaba küçükken de böyle bir şey yaşamıştık vet e gitmiştik mantar değil demişti ve 1 hafta bile olmadan tüy çıkmıştı hiçbir uygulama yapmamasına rağmen sizce bekliyim mi yoksa ilerlemeden vet e gideyim mi?

6 CEVAP

Gokgokgok

Bence ne olur ne olmaz bir veteriner e gidin

LadyAndCat

Alerjisi olabilir...

mervegck06

Sırf mantar değil alerji, kedi egzaması gibi nedenler de tüy dökülmesine yıl açabiliyor yada hassas deriye sahip kedilerde olabiliyor ne olur ne olmaz Veterinerinize gidin bence

Baharpuffy

Teşekkürler cevaplarınız için bugün vet e gitmeyi düşünüyorum

Bence bir kaçgun bekle kapanabiliyor

Baharpuffy

Birkaç gün beklemeye karar verdim çünkü stresten olabilir diye düşünüyorum.Yeni bir taşıma çantası aldık ona alıştırmaya çalışıyoruz ondan olabilir mi?