Sokak Kedisi İçin Mama

JeRim

Sokak kedileri için hangi mamayı önerirsiniz sizler ne veriyorsunuz?

2 CEVAP

LadyAndCat

Bona Cibo, Mito Mix, Paw Paw , Champion verilebilecek ucuz mamalar. Bir konuya dikkat edin taneleri çok büyük olmasın ve
“ucuz olsun daha çok alayım daha çok kedi doysun.” Diye düşünürken lütfen kedilerin yiyemeyeceği mamalar almamaya dikkat edin.
10-15 kg’lık mamalar daha uygun fiyatlı oluyor. Bu şekilde alabilirsiniz.

Cansumuezza

Micho,mito, miss cat,enjoy bunlar yedikleri mamalar yemeleri garanti olsun istiyorsanız michodan ve mitodan saşmayın.