Temizmma İsmini Yazınca Sansurlenıyor :(

Milaaaa

Temizmma ismini ********* olarak dogru yazınca sansurlenıyor. Nedenini bilen var mı? Kafam karıştı biraz. Bu firma neden engellenıyor ve sureklı kotulenıyor?

27 CEVAP

Oske22

Siz de ********* yazmışsınız sansurlenmemis :D

TATA4242

https://www.*********.com/

TATA4242

Bunuda yapmasam içimde kalırdı.
(kusuruma bakmayın.)

pashav89

bunda anlaşılmayacak bir şey yok. petlebi rakibi olan firmaları engelliyor. kendi forum sitelerinde neden başka firmaların reklamının yapılmasına izin versinler ki? olması gereken zaten bu

ygiz_mrtt

nd, royal canin vs bunlar zaten bu sitede satılan ürünler neden sansürlesin ki

minky

Eleştiriyor*

minky

*eleştirmiyor

Alii1

Mobilden mesajları okuyunca hiçbir sansür yok. Pcden girip okuyunca bazi kelimeler ve markalar sansürlü görünüyor.

*********.com a değineyim bende .. sakın almayın sağlıklı ürünler değil

Telefondab girince sansurlenmiyo sanirim bende hicbizaman sansurlenmiyo.

minky

Bu arada lütfen bundan sonra bir mamaya iyi yada kötü derken gerekçeleri de yazalım