Temizmma İsmini Yazınca Sansurlenıyor :(

Milaaaa

Temizmma ismini ********* olarak dogru yazınca sansurlenıyor. Nedenini bilen var mı? Kafam karıştı biraz. Bu firma neden engellenıyor ve sureklı kotulenıyor?

27 CEVAP

jamesdeen

Hepsi burda gibi siteleri yazdığında da sansürleniyor :D
Ki gayet anlaşılabilir bir durum. Şöyle düşün sen bir site sahibisin; üyelerin başka sitelerin reklamını yapıyor. İzin verir misin böyle bir duruma? O yüzden sansürleniyor işte
Tabii bazısına göre haklı bir durum, bazısına göre saçma. Orasını bilemem

minky

Pc de sansürlüyor.Tablet ve tlfde yok.Ve site sadece alışveriş sitelerini sansürlüyor marka değil

minky

Aslında bazı firmalar ciddi anlamda kötüleniyor.Mesele *********da çok tuz var kediniz ileride hasta olur deniyor.Fakat RC ve Proplanda daha fazla tuz varken kimse RC ve proplanı bu konuda eleştiriyor.Teöizmamadan tuz oranı istemiştim.Eğer gelirse yeni başlık açıp güncellerim

Oske22

@minky
Evet haklısınız yılların markası diye bu tarz şeyler görmezden geliniyor. Ben feliciadan tuz orani istedim bin türlü takla attılar simdi biraz tepki gösterince cevap vermeyi kestiler. zaten normal oranda olsa ise kendilerine güvenip söylerlerdi çat diye düşünüyorum. Tek güvendiğim dal da kirildi simdi mama arıyorum. tuz oranini bilmeden kullanmakta istemiyorum :(

Alii1

İlginç, bir bilgisi olan arkadaşlar. Benimde mesaj kutumu yeşillendirebilir.

Siyammm

Jamesdeen neden izin vermiyim markam tanınıyor işte

Milaaaa

***********
************
***
***********
yemeksepeti
Onlline alışveri sitesi isim denemeleri.

Milaaaa

Tamam ama.
farmina yazınca neden sansurlenmıyor. (N&D)
royalcanin (royal canın)
nestle purina (proplan)
Ben bunu anlamadım. Bur markalar ve fırmaları sansurlenmıyor ama site linkini yazmamama ragmen temızmma sansurlenıyor.
temızmama temızmma yazınca sansurlenıyor (BonaCibo)

Milaaaa

Yukarıda bılerek ********* yı i yerine harfi ı olarak ve a harfi eksik olarak yazdım gorun dıye.

uzumkitty

********* yazınca sansürledi
.*********.
temizmma

Oske22

*********

Oske22

Sansürlenmiyor neden oyle dediniz ki. Sizde sansürlenmis mi gösteriyor bir bakın

TATA4242

*********

Kendime engel olamadım.

TATA4242

Temızmama

LadyAndCat

Hahahaha