Kedim 2 Gündür Kaka Yapmıyor.

Baharpuffy

Merhaba kedim 2 gündür kakasını yapmadı ama çok şükür yemesi içmesi yerinde. Zeytinyağı içirdim henüz etkisini görmedim halsizliğide yok ne yapmalıyım sizce?

4 CEVAP

yusufsaygin2

Zeytinyağını bir pamuk yardımı ile arka bölgesine sürmeyi deneyin.

yusufsaygin2

Ayrıca Karnıyarık otu tohumu da iyi geliyor diye okumuştum, bir kaç mamanın içeriğinde görünce araştırmıştım.

LadyAndCat

Emin misiniz yapmadığına??
Bir tatlı kaşığı kadar zeytin yağı yalaması yeterli olur :))
Birkaç saate çıkar.

Baharpuffy

Aslında stresten olduğunu düşünüyorum yeni bi taşıma çantası aldık da ondan olabilir mi?