Fotoğraflara Bakar Mısınız?????

ceydacorek

kedimin gözüyle kulağı arasındaki tüyler zaten biraz azdı bugün farkettim kulak kısmında baya boşluk olmuş veterineri patisiyle oraları oynadığı için olduğunu söyledi ama artınca baya tedirgin oldum bi sorun var mi sizce?

10 CEVAP

LadyAndCat

Tüm kedilerin aynı bölgesinde tüyleri yok.

Oske22

Normal yara yada mantar gibi bir sey yoksa endiselenmeyin. Benimkide öyle

alabalik32

Benim ki de oyle endiselenmeyin..

ilily13

Bir kaç gün önce veterinere sorduk özellikle sizin kedinizin rengi gibi kedilerde daha çok belli olan ama her kedide olan bir şeymiş benim kediminkide öyle.

Linsenpai

Normal, ordaki tüyler seyrek olur

tofuiscat

benimki de öyle,her kedi öyle galiba bizde bir sorun yok ;)

ceydacorek

rahatladım çok sağolun arkadaşlar

uzumkitty

tasma mı taktınız?

uzumkitty

tasma izi gibi duruyor?

ceydacorek

hayır hiç tasma takmadık