Bonacibo Tuz Oranı

minky

Az önce temizmma tuz oranlarını attı.Mito,Micho, BonaCibo,proplan ve rc.Ben fotoğraf olarak BonaCibo RC proplan resim atacağım.Micho ve Mito için özelden yazabilirsiniz.

7 CEVAP

minky

Ben bi kedi buldmuştum sokaktan 2 aylık.şmdi 1 yaşına girdi.10 aydır BonaCibo veriyorum.Hiçte sorun olmadı.Normalde geçici yuvaydım ama isteyen çıkmayınca kalıcı yuva oldum.2 kedim ve 2 köoeğime veriyorum.Memnunum.Ama et ve yaş maya ile destekliyoruz.Belki sonra Micho denerim.Çğnkü gerçekten herkesin fitmine neye verecek bütçesi olmuyor yar çok peti oluyor

minky

BonaCibo Adult Cat=1,61
ProPlan Adult Cat=1,58
RC Fit 32=2,04
Mito=1,39
Micho=1,25

Bu veriler tuz tayini diye geçiyor

Oske22

Bende secmiyor ya yazabilir misiniz acaba.hicbir sey okunmuyor. cok iyi yapmışsınız bu arada sağolun

Oske22

Feliciada keske açıkça cevap verebilseydi. Şimdi bonacibo mu alsam düşünmüyor değilim ama kristalle ilgili çıkan sorunlar beni biraz itiyor. Gerçekten iyi diyebileceğimiz bir mama yok.

Oske22

Evet haklısınız bir de birden fazla hayvan bakınca da cok masraflı oluyor. Tuz orani sanirim %1 ve alti olmalıymış. Bunlarda azıcık fazla. Nd, fitmin, mattise falan onlarınki de cok merak ediyorum. Bilen varsa yazarsa cok iyi olur :)

minky

Bence çoğu mamada oranlar böyle.Yani aman aman bir fark yok.

Oske22

Olabilir bilmiyorum. Bir de şeker oranları da var sadece tuzla kalmıyor D