Bakabilirmisiniz??!!

zeynsudd

Dün kısırlaştırma işleminden sonra kedimi veteriner isteği üzerine bir odada tuttuk sabah olunca çıkardım yaş mama ve su verdim. Su yok denecek kadar az içti ama yaş mamadan yedi. Ve en kötüsü şu an yanıma yaklaşmıyor, kuytu köşelerde uyuyor, sanki korkuyor gibi hissediyorum. Böyle olması normal mi korkmaya başladım

2 CEVAP

Oske22

Çok normal benimki tam 4 gun öyle oldu. Korkmayın üzerine gitmeyin. Kendi takılsın korkusu gidince zatem geliyor size. Siz mamasını suyunu koyun.

sekerfare21

Benimki de oyle ve eski haline donecegi gunu merakla bekliyorum. Dun antibiyotigi vardi bana simdiye kadar gecmeliydi dediler ama bakalim. Yavas yavas duzelecek gibi. Ayni gun yavrusunu da sahiplendirdim onu da ariyor evde. Ust uste binince etkilendi sanirim.
Sizinki de surekli miyavlayip sizi bir yere cagiriyor mu peki. Butun evi gezdiriyor bana ama muhtemelen o yavrusunu aradigi icin. Onun disinda sizin de dediginiz gibi buzdolabinin arkasina, banyoda dusakabin ustune falan gidiyor.