Fitmin Vs Felicia

bilgeeda

Merhabalar, 8 aylık kısır, dişi kedime mama olarak felicia somonlu mama veriyorum. Bu mamadan önce mystic kullanmıştık ve kedime pek iyi gelmemişti, felicia ile tüylerinin parlaklığı arttı ve et eksikliğini de kendim yaş mama, tavuk,yumurta gibi ek gıdalarla tamamlamaya çalışıyorum. Şimdi sorum şu; bu aralar çoğu kişi fitmin için çok iyi gibi yorumlarda bulunuyor. Sizce felicia'dan fitmin'e geçiş yapmalı miyim yoksa felicia ile devam mi etmeliyim. (Not: nd gibi mamalar önermeyin lütfen, benim bütçemi aşıyor maalesef)

6 CEVAP

BalliBadem

Kedinizle alakalı bir durum memnun kalacağınıza inanıyorsanız deneyebilirsiniz ufak boyunu, yanlız ben şunu anladım kedilere sürekli başka gıdalar (veya mamalar) vermek hiç iyi değil yani sürekli değiştirmenizi önermem

Oske22

Fitmin bana daha iyi gibi geldi. En azından ne kattilarsa icine hepsinin yüzdesini yazmışlar. Içinde et de var. Denemeden bilmek maalesef imkansız. bazılarının kedisine iyi gelirken sizinkine gelmeyebilir.

bilgeeda

@BalliBadem evet aslında ondan da endişe ediyorum mysticten daha 1.5 ay önce geçtik bu mamaya ve şu an Felicia'dan memnunum ama ileride sağlık sorunu olur diye kaygılanıyorum

LadyAndCat

Kedinizde alerji yoksa Felicia vermeyin zaten çünkü alerjik kediler için olan etsiz bir mama. Fitmin evet iyi görünüyor protein oranı da fazla ama kullananlar çoğalıp yorum yaptıkça biz de daha çok bilgi sahibi olucaz.

Alaracatlover

Felicia bir sorun yapacağını düşünmüyorum. Bende kullanıyorum ama arada fitmin gibi mamalara geçiş yapabilirsiniz durumunuz iti olunca:)

mervegck06

fitmin içinb yapılan yorumlar genelde güzel. şu güne kadar 1 kötü yoruma rastlamadım diyebilirim. bence denemekte fayda var. içeriği güzel çünkü