Yer Doğrumu

Bariscanli42

Anket

Uygundur
(7 oy)
Uygun değil
(0 oy)
Taşır
(1 oy)
Belli olmaz
(3 oy)
Toplam (11 oy)

İçini sevdi sepet içine battaniye var üstüde çarşafta örtülü aradan geçer içi karanlık

7 CEVAP

Anonymus552223

Dogurdu mh

velespityesil

En doğrusunu kedi bilir. :D

yusufsaygin2

Kediler böyle alanlarda kendini oldukça güvende hisseder, burada da rahat zaman geçirebilir.

sekerfare21

Tasirsa da cok panik yapmayin bence. Rahatlikla kontrol edebileceginiz bir yerde olmasi da onemli tabii. Yeri guzel ama icinize sinmediyse birkac yer daha hazirlayabilirsiniz.

gatinha

Bence doğum esnasında oluşan bir aksilik halinde sizin de rahatça müdahale edebileceğiniz bir alan oluşturulmalı ilk etapta. Sonrasında doğan yavruları kurulayıp böyle kuytu karanlık bir yere yerleştirebilirsiniz. Tabi bu söylediklerimizin hepsi boş, kediniz gidip en beklemediğiniz yeri de seçebilir.

Elifozdemrrr

Biz uygun desek de annenin keyfine kalmış kendi istemezse sürekli taşır ordan sizde bu süreçte çok komik anlar yaşarsınız ağzında ordan oraya götürür yavruları:))

Bariscanli42

Teşekkürler :)