Kedim Yavrularının Üzerine Çişini Yapıyor ???

GIZMET

Merhaba 1,5 yasında Scottish fold cinsi kedim doğum yaptı yavrular şuan 1 ayını doldurdu. Sorun şu kedim yavrularının yuvasına yada üzerine çişini yapıyor... Sizce bunun sebebi nedir? Neler yapmam lazım .?Teşekkürler

4 CEVAP

sekerfare21

Cok mu oynuyorsunuz yavrularla. Bir sikintisi yoksa kedinizin cisini tutamama gibi, sanki kendi kokusunu ustlerine yaymaya calisiyor gibi geldi bana.
Fazla elinize aliyorsaniz rahatsiz oluyor olabilir. İlk defa duydum boyle bir seyi.

sekerfare21

Uzaklastirmak istemesi icin kucukler bence. Daha yeni yeni ayaklanmistir o yavrular, duzgun bile yuruyemiyorlardir. Uriner bir rahatsizligi olabilir.

GIZMET

Aslında çok oynamıyorum çünkü akşam bikaç saat görüyorum gün boyu yalnızlar.. Veterinerde çok şaşırdı kedileri yanından göndermek istediği için yapabilir dedi ama mantıklı gelmedi bana.Bugün muayeneye götüreceğim sıkıntı varmı diye?

minky

En iyisi muayeneye götürmek.en doğrusunu yapmışsınız.Daha ya Ruslar minnak olduğu için göndermeye çalışacağını sanmam