Oğlum Neden Zayıfladı?

Merhabalar..
Kedim için biraz endişeliyim..Royal Canın kullanıyoruz iştahında bir problem yok aksine fazlasıyla iştahlı..
Ancak son zamanlar tüy dökümü biraz arttı ve zayıfladı gibi.. Nedendir acaba?
Kilo alması için ne yapmalıyım?

6 CEVAP

buddyy

ic parazitte olabilir

Sıcaklardan olma olasılığı yüksek, tüy dökümünü önlemek için balıklı mamaları tercih edebilirsiniz ya da omega 3 vitamin takviyesi verebilirsiniz.

nanikeles

ya inanir misiniz ayni seyi yasiyoruz. kedim 6 kiloydu suan 4 kilo filandir. o kadar cok tuyu dokulduki royal canin british yediriyorum ben de istahi cok yerindeydi. veterinerler psikolojik dediler. ama evin bi bireyi gibi. vitamin destegi verdiler. bol bol da cimen verdim yedi severek. suan tuy dokulmesi azaldi. umarim zamanla da kilo alir. size de biotin ve cinkolu vitamin destekleri kullanmanizi oneririm. cok iyi anliyorum endisenizi yine de veterinere bi danisin. ben mamadan da supheleniyorum ama degistiricem sanirim. dogdugundan beri kitten ile baslayip britishle devam ettik aslinda ama yinede baska mamalar denicem sanirim.

gizem_

aynısı benim kızımda da var sıcak havalarda normal olduğunu söyledi veterineri endişelenmene gerek yok :)

Umarım havalardandır.. :/ Neyse ki iştahı çok iyi

Veterinerimiz Royal önerdiği için devam ediyoruz bizde..Sanırım tüy dökümü mevsimsel..Ancak kilo alsa iyi olur diye düşünüyorum bende sizin gibi..Umarım halledebiliriz vitamin takviyesi ile..