İştah Problemi Yaşamayan Kedisi Olanlar

Sizin de kediniz dönem dönem yemeyi azaltıyor mu?

14 CEVAP

Kızgınlık döneminde genellikle her kedinin iştahı olmuyor. 1 gunde yedigi mamayi 2-3 gunde yiyor. Kisirlastirarak bu sorunu ortadan kaldirdim ve bircok sorunu daha. Bir de mamadan sıkılma olayi var o kuru ammada degil de yas mamada oluyor benim kedime. Arada çok kaliteli olmayan mama almak zorunda kalabiliyorum :((

Elifozdemrrr

Evet özellikle de havalar ısınınca iştahı gidiyor mamasindan sıkıldığını düşünüp değiştirsem de bu sorun biraz sürüyor :(

tofuiscat

kedimi aldım alalı sadece hamilelikte iştahı vardı. Şöylr hapur hupur işahlı yemek yediğini çok çokkk nadir görüyorum yahu

Ayselgns

Sıcakta yeme davranışında azalma görülür :) sorun yok :)

Oske22

Yazın biraz daha az yiyorlar

ZehraBulutt

Keşke azaltsa biraz zayıflardı belki :)

blue_hpood

şu anda az yiyor, ben de biraz tırsmıyor değilim.

Bizim oğlanda 5 gündür iştahsız pek mamayla arası yok aslında arkadaşın dediği gibi nadiren iştahlı yediğini görüyorum mutamin balık yağı vermeye başladım o biraz iştah açıyor

Gogohera

Günlük yemesi gerekenden daha az yeme eğilimi varsa avucumla yediriyorum veya duvarda yürümesi için yaptığım raflara koyuyorum 10'ar tane falan merak edip yiyor.Genelde iştahlıdır gerçi kendi yer.

Geçen yıl bu dönemlerde iştahı çok kesildi, 3 ayda 1 kilo verdi. Şu anda da sabahtan beri takip ediyorum pek bir şey yemiyor. Yaş mamayı yemesi zaten mucize.
Kısır olmadığı için böyle olduğunu düşünüyorum. Evin içinde miyav miyav bir oraya bir buraya :)

Merve203

Merhaba. Benim kedim de asiri az yiyordu ve avucumla zorla yediriyordum. Fakat gimcat multivitamin aldiktan sonra gercekten istahi açıldı. Tavsiye ederim

GlsmKrpk

Gün içinde ayakta olduğu zaman az yiyor kedim. Uyku öncesi ve arası mama tutunca iştahla yiyor, ben uzatmasan gidip yemez öyle de enteresan

leoprens

Benim büyük oğlum Leo da dönem dönem azaltıyor ama uzun süreli iştahsızlığı olmadı. Bir gün az yiyor ertesi gün çok yiyor gibi. Bir gün daha enerjik ertesi gün daha tembel uykucu oluyor.

minky

Bizmkilerin favori aktivitesi yemek zaten