N&D Kedi Maması

Fsena

Arkadaşlar merhaba.Kedilerim için N&D marka mama alacağım.Fakat fiyatları çok pahalı.Bildiğiniz güvendiğiniz fiyatları uygun olan siteler varsa yazabilirseniz çok sevinirim.Sağlıklı günler

3 CEVAP

Cansumuezza

*********dan alabilirsiniz

jamesdeen

Dostum bizim ülkemizdeki maddi açıdan orta halli insanlara göre ND zaten pahalı bir mama. Yani fazla oynama olmaz. Bir sitede 10 lira daha ucuza görürsün, bir bakarsın kargo ücreti ekler yine aynı paraya denk gelir aşağı yukarı.
Çok fark yok yani hiçbir sitede

Ebra_erdem

********dan kısır balıklı aldim 4 güne geldi