Kedi Ağız Bakımı

jamesdeen

Kediler için FIRÇALAMA HARİCİNDE ağız sağlığı nasıl korunabilir? Bende 2 tane sprey var, gözündeki sorun ve mantar için kullanmıştık. Sprey kutusunun üstünde ağız, göz, kulak, deri için kullanılabileceği yazıyor. Yani ağız için kullanabilirim.

Ama ağız için nasıl kullanacağım bu spreyi? O bilgi yazmıyor. Ağzına sprey mi sıkacağım, pamuğa sıkıp dişlerini mi temizleyeceğim ne yapacağım?

Bilgili bir arkadaş yardımcı olursa çok sevinirim.
(bende 2 farklı sprey var ama zaten ikisinin de kullanım amacı aynı. deri, göz, ağız, kulak için kullanılıyor ikisi de. spreylerin fotoğrafını koydum)

3 CEVAP

Gelyahron

Kemirme çubukları var, onlardan kullanabilirsiniz mekanik temizliğe yardımcı oluyor. Fotoğraftaki ilaç da etkili ona devam edebilirsiniz antiseptik zaten

kedi fırçalarını boyut itibariyle kullanamadığım ve kıllarını sert bulduğum için soldaki spreyden bebek diş fırçasına birkaç fıs sıkıp kedimin dişlerini öyle temizliyorum, zaten kedi fırçayı ısıracağım derken dişler fırçalanmış oluveriyor :)

Oske22

Evet kediler icinde tartar önleyici stickler varmis. Bende almayı düşünüyorum