Güvenilir Site!??

zeynsudd

Arkadaşlar fitmin bu sitede olmadığı için buradan alamıyorum. Güvenilir , sizin de satın aldığınız bir site varmı ?

5 CEVAP

kubracetin9

Ben bugün ********dan sipariş verdim eğer istediğim gibi gelirse güncellerim:)

burcuadali

ben *******.com’dan sipariş verdim oradan bakabilirsiniz ayrıca fiyatı da orada en uygundu :)

zeynsudd

..??

freepixel

n.11 veya trend.yol üzerinden güvenilir satıcılardan alabilirsiniz bence?

blue_hpood

*********’dan aldım, bi’ sorun çıkmadı ama dediğiniz marka var mı bilemiyorum.