2 Yasinda Erkek Kedi

Burcu15

Merhaba 2 yasinda erkek kedi sahiplendim henuz yeni, kızgınlık doneminde gibi ama tam anlayamadim koku birakmiyo ama gezerken hep miyavliyor yardimci olursanız cok sevinirim.

4 CEVAP

Ebra_erdem

Bazı kediler koku bırakmıyo (benim kedim koku bırakmadı) değişik hareketler ve hep miyavlama oluyo zaten 8,9 aylıkken ergenliğe giriyolar kısır değilse şuan ergenlikte olmalı

yusufsaygin2

Eğer yeni sahiplendiyseniz miyavlaması oldukça normal. Evi, insanları tanımaya çalışıyor, yabancılık çekiyordur.

elfiktos

Şu an havalar ısındığı için kızgınlık döneminde olma ihtimali yüksek

Burcu15

Evet yeni sahiplendim ama sürekli geziyor ve miyavliyor dogru duzgun uyumadi hiç