Annenin Yavrusunu Unutması

sekerfare21

3 Haziran’da kedim kisirlastirma ameliyatindayken, 2 yavrusundan birini sahiplendirdim. Aksama kadar unutur demisti herkes ancak 3 gundur ayni sekilde evin icinde balkonda ariyor kediyi. Bu surecte evi gunde 2 kere sildim, oyuncaklarini yikadim ama etki yapmamis gibi. Sizinkiler kacinci gunde vazgectiler yavrularindan. İkinciyi de sahiplendirmem lazim ama artik korkmaya basladim. Oturmama izin vermiyor. Ameliyatli sekilde butun evi dolasiyoruz, her yere bakiyoruz. Miyavlamalarina tepki vermiyim mi? Nasil bir yol izlemem gerektigini bilemedim gercektende. Onereceginiz bir seyler var midir?

18 CEVAP

Animalssss

Kediler ne kadarlık

sekerfare21

10 hafta

sekerfare21

Bu konuya güncelleme yapmak istedim. Kedimin iki yavrusundan biri hala bende. Hala uyanınca etrafı yıkıyor ama neyse ki artık bir yavrusunu görmek yetiyor. Bu süreç içinde benim hatam ise kedimin miyavlamalarını yanıtsız bırakmayıp ilgiliyi miyavladığında maksimuma çıkarmak oldu. Şu an kedim bir şey istedi mi kendini yerden yere vurarak ağlayan 5 yaşındaki çocuklar gibi davranıyor. :D
Buradan çıkarılacak ders ise kedinizin miyavlamasını kronikleştirmeyin.