Kisirlastirma Sonrasi Tuvalet

Bensuozdemir

Merhaba arkadaslar kedimi bugun kisirlastirdiktan sonra oglen 2de veterinerden aldim. Fakat hala tuvaletini yapmadi bunun gibi bir sey yasayan arkadaslar varsa yardimci olur mu? Su an yas mama yiyoruz ve suyunu mamasini yedi hicbir sorun yok. Gaz anestesi yapildi kusmada olmadi

4 CEVAP

sekerfare21

Benimki tam tersi hayatinin en buyuk cisini yapmisti. Bir gun onceden saat 21’de yemek suyu kesmistim ben. Saat 17’de veterinerden getirdim onu ve serumdan dolayi herhalde baya fazla cis yapti.

Oske22

Benimki de 2 gun yapmadi. Yaş mama verin bir sure Yada başka sıvı bir şeyler.

Bensuozdemir

Ne kadar guzel bende hala bekliyorum belki yapar diye umarim kisa surede yapar

Bensuozdemir

Veteriner tavsiyesi ile suan a/d yas mama veriyoruz umarim her sey guzel gider endiseleniyorum biraz titredi korktum video cekip doktorumuza attik fakat vetenirer bunun normal olacagini agrilari oldugunu soyledi.