Ali Hızını Alamıyor

iidyl

meşgul ediyorum buraları kusura bakmayın ama uyarmak istedim. bildirim gelip duruyor bir giriyorum serhattekin, ece14 ve alii1 nuh zamanından kalma yorumlarımı beğeniyor. yeni trollerimiz kendileri. haberiniz olsun ciddiye almayın. iyi geceleer.

13 CEVAP

iidyl

sizinle bir şey paylaşmak istiyorum ama yoruma fotoğraf ekleyemiyorum mecbur yeni başlık açacağım

iidyl

yeni soru attım zehra. tüylerim ürperdi ruh hastasına bak.

iidyl

ha gamzenintatlikedisi de var. hepsi alii1 diye bildiğimiz şahsın hesapları ruh hastası oturup 4 fake hesap açmış.

iidyl

zerre komik değiller kendince dalga geçen aptal çocuğun (yetişkin biri bunu yapacak kadar beyinsiz olmamalı) birinden ötesi değil.

Anonymus552223

Bir suru akilli insan oturduk bir deliye akil vermeye calistik kendini bisey sandi.

iidyl

akıl vermek/almak değildi bence o. o zaten ortalığı kızıştırmaya çalışıyordu baktı benim soru uygun girdi saçma sapan bir yorum yaptı iyice sıvadı.

iidyl

yeni trollümüz bu tanımların hepsine uyuyor, üstüne alınır mı acaba KALFPXŞAÖYŞFŞAÖT

ZehraBulutt

İdil hızlıresimden yükleyebilirsin foto. Alinin mesajlarını mı atıcaksın?

ZehraBulutt

Hay allahım bu yorumunu da beğenmiş bi de :))

Komikmi olmalari gerekiyodu yoksa amaçsız başıboş kuduz köpek gibi dolaşıyolar mı bence ikincisi

Kendi yorumlarini begeniyor onlardan da WLAKQLSJQLSJQLSJ

yusufsaygin2

Bu ülke geri zekalı, aptal ve ruh hastaları ile dolu. -H.Nihal ATSIZ

yusufsaygin2

Fazla umurumda değil açıkçası :D Takılsın, karantinada zaman geçiriyordur.