Kaburga Kemiğinin Üstünde Fasulye Büyüklüğünde Bir Yağ Bezesi Elime Geliyor Ne Yapmalıyım?

Merhabalar, oğlumun ( 2 yaşında Rottweiler) göğüs kafesinde ( kaburga kemiğinin üst kısmında ) fasulye büyüklüğünde elastiki yapıda bir yumru (yağ bezesi gibi) var. Bu neden olmuştur sizce? Daha önce buna benzer bir durum yaşayan oldu mu? Teşekkürler.

3 CEVAP

lwb

benim kedimde de aynısı omurilik bitiminde var, ne büyüyüp ne küçüldü olduğu yerde. hekim önemli bir şey olmadığını söyledi ama siz yine de gösterin tabi ki.

Cansumuezza

Yağ bezeside olabilir bir sorunun başlangıcıda veterinere goturmekte fayda var.

En kısa zamanda götüreyim o halde. Çok teşekkür ediyorum arkadaşlar.