Kedim Kuşağını Kaşıyor ( Önceki Soruda Fotoğrafı Eksik Atmışım)

zeynsudd

Kedim bugün sürekli kafasını sallayıp kulağını kaşıyor. Kulak kirinden midir yoksa Başka birşeyden olabilir mi? Önceden kulak uyuzu geçirdi

5 CEVAP

zeynsudd

..???

iidyl

buradaki insanların yorum yapması doğru olmaz. bir veterinerle görüşmenizi öneririm. buradan alacağınız bilginin pek verimli olacağını düşünmüyorum.

sekerfare21

Fotograftan bir sey goremedim ben. Kirden olup olmadigini merak ediyorsaniz, temizleyin. Hala yapiyorsa kirden degildir.

yusufsaygin2

Kedinizin iç ve dış parazit tedavisi düzenli olarak yapılıyor mu?
Kulağının içini kontrol edin, kulak temizleme losyonları, spreyleri var... Fakat öncesinde bir bilirkişiye göstermeniz kediniz için iyi olabilir.

lwb

kulak rahatsızlıkları çok lanet oluyor, ufak bi bağışıklık oynamasında tekrarlanabiliyor.

uyuzu tekrar nüksetmiş olabilir. hekim kontrolünde tedaviyi başlatıp bağışıklığını yüksek tutmaya bakın