Kedi Tırnak Makası

alabalik32

Kedim icin makul fiyatta kullanisli tirnagi kirmayan makas markasi onerirmisiniz. Bir bu ölçü islerini hic anlamiyorum.

7 CEVAP

Elifozdemrrr

Ben burdan aldım 10 liralik olanı minik bir şey ama gayet kullanışlı yaklaşık 8 aylık kedimin tirnaklarini hem ön hem arka rahatlıkla kesiyorum tavsiye ederim

alabalik32

Tsk ederim.Markasi ve ölcüsu lazim bana

Elifozdemrrr

Lion Kedi Tırnak Makası 12cm

alabalik32

Cok cokk tsk ederim.

Ayselgns

kedinizin fotoğrafı güncelse henüz bebek , bu yüzden minik makas tercih edebilirsiniz.... Bir link ekledim.. umarım faydalı olur..

https://www.petlebi.com/kedi-urunleri/flip-kedi-tirnak-makasi-9cm-karisik-renkli.html

Ayselgns

Bakın buradaki link de farklı bir ürün çok yorum yazılmış.. onları da gözden geçirmenizi öneririm.. bir ürün alırken yorumlar size ciddi ipuçları verebiliyor. Bebek daha :) Sevgiler..

https://www.petlebi.com/kedi-urunleri/pawie-kucuk-irk-kopek-ve-kedi-tirnak-makasi-14cm.html

alabalik32

Cok tsk ederim.3.5 aylik kedim.