Soru Değil Veda

TATA4242

Arkadaşlar vatani görev için 6 aylığına aranızdan ayrılıyorum.Fırsat bulur ve siteye girebilirsem,sorularınıza cevap vermeye çalışırım.Hepinize teşekkür ederim...

28 CEVAP

Gogohera

Sizin uzun 1-2 yazınıza denk geldikten sonra bu forumdan yararlanabiliriz diye üye oldum.Selametle gidin,gelin problemsiz.

kayrae

hayırlı tezkereler

ZehraBulutt

Güzel yer çıkmış sevindim. Ankara'yı severim.

TATA4242

@minky
Ya evet veda etmeye bile zor cesaret ettim,bakarsınız askerdede yazıyorum :):))
Korona var ya,zaten Usta birliğide Ankara çıkar paso yatarız :):)

Siyammm

Talha Allah hayırlısıyla geri dönmeyi nasip etsin. Babam orda hep insanların en aşağısını görüceksin derdi dikkat et

TATA4242

@Siyammm
Teşekkürler,ben hepinizi bu şekilde görüyorum.Orada fırsat bulursam,sorulan soruları yanıtlamaya çalışacağım.Özeldende yazabilirsiniz.Zaten görmüşsem,yazmadan duramam,yazmayınca uyku tutmuyor :):)

Alaracatlover

Allaha emanet ol Tata :) Vatani görevini çok iyi bir bicimde yerine getireceksindir zaten :) yolun acık olsun :)
(Not:Görünce Allahım nolur nolur burayı borakmasın oldum:))

TATA4242

Teşekkürler,elimden geldiğince açıklayıcı olmaya çalışıyorum.

minky

söylicek bişey bulamadım ki...

GlsmKrpk

Hayırlı teskereler TATA
Sağlıkla git gel inşallah

TATA4242

@Siyammm
Doğru söylemiş.

BenNisa

Hayırlı teskereler Tata amca :)

bademthecatt

Daha yeni gördüm .Hayırlı teskereler Allah’a emanet ol sağ salim git gel Talha seni burda görememek üzücek buarada burada sevdiğim ve fikirlerine değer verdiğim birisin bizi çokta yalnız bırakma :)