Soru Değil Veda

TATA4242

Arkadaşlar vatani görev için 6 aylığına aranızdan ayrılıyorum.Fırsat bulur ve siteye girebilirsem,sorularınıza cevap vermeye çalışırım.Hepinize teşekkür ederim...

28 CEVAP

ZehraBulutt

Başlığı görünce forumu bırakıyosun sandım :)

Hayırlı teskereler, sağ salim git gel inşallah. Neresi çıktı bu arada :)

Regina anneni falan seviyorsa üzülmez fazla, birkaç gün arar ama sonra alışır. Sen çok özleyeceksin ama :)

TATA4242

@lwb
Bende hepinizi özleyeceğim :)
Bazen sert tartışmalarımız olsada, sinirlenip foruma ara versemde, buradan kopamıyorum.İnsanlara karşılıksız yardım etmek,ruhumu dinlendiriyor,huzur buluyorum ve her geçen gün yeni şeyler öğreniyorum ve hepinizi seviyorum.

Siyammm

Bu arada söyliyim aslında internetten arkadaş edinmem edinilmez ama sitede mantıklı ve iyi bir insan olduğunu düşündüğüm birkaç kişiden birisin

iidyl

yaa görüşmek üzere :’)
allah’a emanet ol, sağlıcakla.

TATA4242

Kedimi ailem ile bırakmak zorunda kaldım ve gerçekden bu duruma üzülüyorum,dualarınızı bekliyorum.Kedim inşaAllah evin içinde beni arayıp,üzülmez.

Allah a emanet ol tata :)

Allaha emanet ol sağlıkla kal. Kedin döndüğünde seni çok ozlemis olacak bikac gun sevgili gibi yapisik gezersiniz yasadim bilirim :D

TATA4242

Herkese teşekkürler,hepiniz Allaha emanet olun...

TATA4242

Yaaa şu gözünün içine bakıyor ya,asker kaçağı olasım geldi :):)Subaylık çıksaydı yanıma alacaktımda olmadı :)

TATA4242

@ZehraBulutt

Annemi sever,hatta onunla bildiğin dedikodu yapar sjsjsjs
Askerlik yerim Ankara Mamak
Usta birliğide büyük ihtimalle orası olur.

lwb

hayırlı teskereler tata
seni özlicez

TATA4242

Evet çok özleyeceğim,her ne kadar canı istediği zaman sevdirsede, keratayı seviyorum :):)

yusufsaygin2

Hayırlısı ile git ve gel dostum.. Hayırlı tezkerelerin olsun şimdiden.

LadyAndCat

Tata ; Taha;
Yeni gördüm. Allah’a emanet ol.
Bize ve sevdiklerine sağ sağlim geri gel. Acısıyla tatlısıyla hepimiz burda bir bütünüz.

Carathras

Hayırlı teskereler o zaman sana, olaylara pek karışma :)
Askerlik zor iş değişik bir mantıkta işleyen bir sistem sana biraz ters gelebilir :)

Arada yaz sağlıklı olduğun bilinsin :)