Kedi Maması

senakose

Merhaba arkadaşlar bn lavita markasını kullanıyorum. Önerdiğiniz başka markalar var mı? Latviya kedi mamasını öneririm ılık suyla 3 kkere karıştırıyorsunuz kediler bayılıyor.

6 CEVAP

Acana ve N&D öneririm

patkam

royal canin e geçiş yaptık ve kedilerim gayet severek yiyiyorlar

Pamuk18

Benim yavru kedim Royal Canin mamasını kullanıyor biraz kötü kokuyor ama iyi bir mama :)

senakose

Zzaten kötü kokan mamalar daha kalitelidrdir

tugbagursoyy

Bu ne saçma bir genelleme öyle bir şey mümkün kötü kokan mama daha kaliteli. Allahım nerden uyduruluyor anlamış değilim içeriği iyi olan mama kalitelidir kokuyla alakası yok

tugbagursoyy

Mümkün değil*