Şimdi Gidin Ve Kedi/Köpeğinizi

yusufsaygin2

Şimdi gidin ve hayvanınızı öpün. Zira şu iki fotoğraf arasında sadece 1-2 gün var. Vesselam.

7 CEVAP

uzumkitty

Allah'ım inşallah herkesin, öldüğü hayvanını Cennette kavuşturursun. AMİN

poughkeepsie

Başınız sağ olsun, melektiler melek olarak da gittiler :(

Anonymus552223

Basoniz sagolsun neden kaybettiniz

bbeyzvv

düşüncesi bile ağlatmaya yetiyor 2 kere oğlum 1 kere kızım ölümden döndü veteriner hiç umut yok dediğinde bile dik durdu oğlum ama o kadar korkuyorum ki Allah kimseyi yavrusuyla sınamasın
onlar cennetin en güzel köşesinde sizi bekliyor kalben hep sizinleler

kedimelsa

Ya offff :'((((((((

merveylebadem

Başınız sağolsun:(((

Linsenpai

Kalbim acıdı :c başınız saolsun..