Herkese Teşekkürler:)

ferolet

Aklımda kedi sahiplenmek hiç yokken, korkup yaklaşamıyorken kendimi birden annesiz bir bebek kediye bakarken buldum. Bu siteye ağlayarak kaydolduğum günü asla unutmuyorum. Alice bu çarşamba 8 haftalık oldu ve bugün ilk aşılarını oldu. Bu 8 hafta boyunca kakasının renginden içtiği sütün milimine kadar bütün sorularımı bıkmadan cevaplayan petlebi ailesine çok teşekkürler. Sayenizde çok şey öğrendim, çok yol katettim. İyi ki varsınız. :)

7 CEVAP

sekerfare21

Cok tatli. Birlikte nice mutlu haftalara yillara. :)

Linsenpai

Oyyy kocaman olmuş bile. Çok güzel maşallah, evi sıcak ömrü uzun olsun sağlıkla büyüsün ❤️

ferolet

Çok teşekkürler:) bütün bebeklerimizin sağlıklı upuzun ömürleri olsun inşallah❤️

poughkeepsie

Yaaa çok tatlısınız ❤️ Tüyü kadar ömrü olsun, sağlıklı ve uzun birliktelikler dilerim. Yüreğinize sağlık.

ferolet

Poughkeepsie çok teşekkürler, sayenizde ❤️

yusufsaygin2

Eh, ikinizin de ömrü sağlıklı olsun.. Oldukça mutlu gözüküyor Alice :')

ferolet

Yusufsaygin2 çok teşekkür ederiz inşallah mutludur dediğiniz gibi :D