Yavru Kediler İçin Hangi Kedi Maması?

merveylebadem

7 haftalık kedimi royal canin kuru mamayla besliyorum bi de aynı markanın kücük yaş mamaları var arada bir vereyim diye aldım ama genelde kuru mamayla beslemeye calısıyorum. Başka hangi mama markaları iyidir yavru kediler için:)

7 CEVAP

LadyAndCat

Şimdi buraya gelir bazı arkadaşlar asla Royal Canin alma hayvan deneyi yapıyor derler. Elde hiçbir delil olmadan. Mama içinde de et yok derler. Mama içinde et yok sakatat var “daha değerli olduğu için tercih ediyoruz.” Diyorlar orijinal sitelerinde...
Hill’s, Royal Canin, Advance, Proplan iyi mamalar. Bir de proteinden fazla mamalar var:
ND, Acana, Fitmin, Orijen gibi ama fazla proteinin de zararları olabiliyor. Alerji gibi...
Karar nihayetinde size kalmış.

Oske22

Aynen Felicia da et yok ama uygun fiyatlı. et olduğunu nerden çıkardiniz.

merveylebadem

Çok teşekkür ederim veterinere sorduğumda o da güzel bi mama demişti ona da bir danışıcam:)

iidyl

felicia, matisse, fitmin purity, n&d gibi et içeriği yüksek mamaları kullanmanızı öneririm.

ben fitmin sipariş ettim, geldiğinde bir açıklama sorusu yazar analiz eder ona göre önermeye devam ederim.

ama bütçem yeter, en iyisi olsun diyorsanız önce n&d için numune isteyin, kediniz beğenirse devam edersiniz.

royal canin’i de acilen bırakmanızı öneririm, size kalmış ama bağımlılık yapan aldığı parayı zerre hak etmeyen bir marka.

LadyAndCat

Felicia’da et bile yok...
Et içeriği yüksek mama derken ??

iidyl

felicia %30 tavuk eti içeriyor demişti buradaki bir arkadaş ona aldandım. kendim araştırır öyle öneririm bundan sonra. felicia’yı silin listeden :D

merveylebadem

Aa tamamdır bir bakayım çok teşekkürler sağolun