Cok Pahalı Olmayan Mama

Berkant07

5 er aylık ıkı kedım var tek yasayan gencım bana asırı pahalı olmayan mama onerırmısınız tabi kilosu 5 lıralık bişry demıyorum aylık ıkısının için ayırdıgım sadece mama bütçesi 50 lira ona gore bı mama onerırmısınız

8 CEVAP

tugbagursoyy

evet ********* tamamen reklam içerikler zaten leş. Bir şeyi merak ediyorum ben de ailemden farklı şehirde tek yaşayan bir öğrenciyim. neden bütcen 50 tl olduğu halde 2. kediyi sahiplendin? yani buradaki mantık nedir anlamıyorum gerçekten

Migrosta 1 liralık ismi "dostluk maması" ve baya uygun bence. Gerçekten önerebileceğim en uygun fiyatlı mama budur..

pinarkyn

molly deneyebilirsiniz.

Berkant07

Nerdenbtemın edebılırım veterınerlerde varmıdır

suheda

Internet üzerinden de alabilirsiniz. Hem çok uygun hem de kaliteli. *********.com üzerinden hem kum hemde mama alıyorum ben. Kargo ücretsiz ve çok uygun fiyata.

Melliss

maşallah reklam metni tamam, her forumda her yerde aynı mesaj...

Berkant07

Ogrencı degılım calısıyorum ve sadece maaması ıcın 5 lira ayırıyorım ıkısı kardes Ayırmak ıstemıyorum

Berkant07

50 lira