Hangi Köpek Irkını Seçmeliyim?

buse1113

Köpek sahibi olmak istiyorum terastaki odamızda ve terasta bakıcam veya bahçede hangi ırkı seçmeliyim?

4 CEVAP

Cmertkurt

Soguktan etkilenmeyen ırklardan seçmenizi tavsiye ederim. Rottweiler bakmıştım bahçede tabiki klubesinin olması şart

Holosko

Rottweiler pittbul. Gibi buyuk irklar olabilir

dollfacepersian

Terasta veya evin bir odasında köpek bakılmaz. Bahçede korunaklı bir kulübe de bakılabilir ancak.Bakılacak köpek en az 8-10 aylık olmalıdır. Yavru kopek bahçede bakılmaz. Melez yada ırk fark etmeksizin her köpek çok iyidir. Barınaklara veya sahiplendirme sitelerinden uygun bir köpeği sahiplenebilirsiniz. Yetişkin ve bahçe hayatına alışkın bir kopek olursa daha iyi olur. Bakacağınız köpek büyük ve bahçe hayatına uygun olmalı. Rottweiler ,Pitbull ve diğer baskın ırklar hiç bir şekilde tecrübesiz kişiler tarafından bakılmamalıdır.

Duranlar10

Bence Bordercoli onlar daha iyi oluyor sahibini dinlerler