Bu Siteden Görüp Kedi Sahiplendim Geçen Cumartesi Getirip Teslim Edeceklerdi

Magdur

Herşeyiyle anlaştık çalıştığı için Cumartesi getirecekti o güne kadar ben herşeyini hazırladım bi sürü masraf yaptım kediye o kadar ısındım ki sadece fotoğraflarından hergün geleceği günü bekledim cuma günü yasak olacak dendi bende msj attım cuma akşam alabilir miyiz diye dönmedi daha sonra msj attı yasak iptal oldu biz Aydın a gidiyoruz dönünce ararım dedi yine bekledim şimdi bugün msj attı ve kediyi size vermekten vazgeçtim diyor ağlamaktan helak oldum. Herhangi biryere şikayet edebiliyor muyum yetkili kim nasıl ulaşabilirim lütfen bana yardım edin

18 CEVAP

elif8790

Yaa kıyamam size çok masum bi serzeniş olmus. Öyle düsünmeyin, kediler çok tatlı ve canayakın yavrular ,kanınız yine ısınır, madem hazırlandınız ,boşa gitmesin:)
Aralık 2019da en sevdiğim kedim vefat etti,çok ağladım, günlerce.. Bir daha kedi sahiplenmeme,bahcedekilere sadece mama verip hiç bağ kurmama kararı aldım. Şubat 2020 de,karlı bir havada,bi ciyak sesine bahçeye indim,baktimki ayakları donmus,üşümüş, acıkmış, korkmuş bir yavru ,6 haftalık anca. Gözleri enfeksiyon (ben boş şırınga görsem bayılan biriydim,kan tutuyo),karnı şiş, ayakları donmus,ağzı yara.. Hemen içeri aldım elimden geldiğince bakımını yapmaya çalıştım, nasıl desem abartı sanmayın ama hayatım baştan başa değişti.
Bazen bitti dediğimiz yerde yeniden başlıyoruz:) simdi sahipleneceginiz yavru sizin icin daha hayırlı olacak insallah♥️

kedimedisever

Kul hakkına girmiş bence sizi bekletip hiçbir bahane sunmadan vermemiş üzüntünüzde haklısınız ama şöyle düşünün belki yardıma muhtaç başka kediler var ve o yaptığınız masraf başka kedinin hakkıdır:)

yaprakonur

Anlıyorum, o yavruya gönül bağlamışsınız fakat yuva arayan bir sürü başka yavru var. Yuvanızı onlardan birine açsasınız kendinizi üzmenizden daha iyi olmaz mı?

Cansumuezza

Hayır bir yere şikayet edemezsiniz. Kendince sebepleri olabilir. Bir sürü zor durumda yuva bekleyen can var onlardan sahiplenebilirsiniz

yaprakonur

@Magdur, şöyle düşünün sizin kediniz olacak kedide bu problemi yaşamayacaksınız.
Belki bu çok daha hayırlı oldu, o kediyle yaşarken yaşayacağınız sorunlar vardı ve yeni bulduğunuz kedide bunları yaşamayacaksınız.
Olumlu bakın! Bence sizin için doğru kediyi bulacaksınız. :)

Minimesi

Vallaha üzülmeyin ilk başta siyam sahiplencektim sonra adam vazgeçtim kendim besliycem dedi bende pamuşumu sahiplendim iyikide onu sahiplendim ben sahiplenmesem heralde ölürdü kadın arka bahçede çamurda buz gibi havada bakıyordu ısıtmıyordu bile kediyi pireliydi ve aşısı yoktu ama şimdi mis gibi sıcacık evde bizimle :)

Magdur

Yaprakonur öyle yapıcam ama nasıl güveneceğim tekrar bilmiyorum

Magdur

Çok teşekkür ederim inşallah öyle olur

Anonymus552223

Suan bizde 7 kedi var ben bile duymuyorum seslerini, pitir pitir oynuyorlar arada ama yumusacik ayaklari var zaten. Hayir bi de cok arastirdik, herseyi biliyoruz falan demistiler. Kediyi bitki saniyormussunuz siz. Koy vitrine dursun, canin isteyince al sev hicbirskilde ısirmasin, oyuncak gibi oyna

Magdur

Keşke o kendince sebeplerini bana da söyleseydi belki anlayabilirdim sadece sahiplendirmeden vazgeçtik dedi ve engelledi

Siyammm

Böylelerine gıcık oluyorum niye vazgeçiyosun. Aniden tatil olduda şimdi mi karar verdin Aydın'a gitmeye. Ara sıra denk geliyoruz böylelerine siz siteden yeni bı kedi bakın

Anonymus552223

Sahiplenme sahiplendirme olaylarinda cikiyor bir suru sorun.. ben de bir kedi verdim verirken zorluklarindan da bahsettim, omurluk yuva olacak dendi, 2 gun sonra komsular gurultuden rahatsiz oldu deyip geri getirdiler. Yarim kilo hayvam ne kadar gurultu yapabilir ki? Sahiplendirme yapanlar insanlara cesitli sebeplerde guvenemeyebiliyor hemen. Asiri hevesli gorunenler de 2 gun sonra biseyleri bahane edip geri veriyor. Asla demeyin, belki sizde de geri verecek potansiyel gormustur

mishathecat

Aynı durum bende de olmuştu. Bir sürü kedi ilanı bakmıştım, arka bacağı platinli yürüme sorunu olan bir kediyi sahiplenmek istedim sahibi astım olduğu için bakamıyormuş, sonra olaylar oldu vermekten vazgeçtiler. Bende en başta gördüğüm ama detaylı incelemediğim ilana yazdım acilen sahiplendirmesi gerekiyormuş yoksa sokağa gidecekmiş ve bende sahiplendim yani kime niyet kime kısmet gibi bu olaylar

Siyammm

epiglottis ne sesi olcak şuncacık yavrunun miyavlaması öbür odadan duyulmuyor

Anonymus552223

Demek istemem o ki kedi sahiplenen insanlardan cok cekmistir belki sizi de oyle sanmistir, kisisel algilamayin bence cunku bin cesit insanla muhattap oluyoruz bu surecte.