Boşuna Yatağa Para Vermeyin!

uzumkitty

Evde eski taytımdan kediye yatak yaptım. Bacak kısmına evdeki kumaşları doldurdum yastık koydum alt kısıma :) internette 60 TL olan yatağı evde kendiniz bedavaya geri dönüşüm sayesinde yapabilirsiniz ;)) tavsiye ederim.

9 CEVAP

Cansumuezza

Ortasi biraz yüksek, rahatlık açısından da ortasını yanlara göre biraz az doldurmaniz lazım

uzumkitty

Sizde yapın çok güzel oluyor.

uzumkitty

gece zaten birlikte yatıyoruz üzümcükle :DD
öğle vakti 1 ,2 kere yatıyor bende yatak yapıyım dedim
içinde 2 yastık vardı birini çıkarcam çünkü ortası çok büyük

Aysenmstura

Yatacaklarını bilsem yapardım da hayatta yatmazlar :D

kedimelsa

Ben yaptım

Minimesi

Ben bir keresinde indirmdeydi 10tl ye aldım çok sevdi kedim hep kedi yatağında yatıyor pet craft diye bir yatak.

kedimelsa

Ama yatmıyolar ya kendi yatağıma koydum yatsın diye yok yatmiyo

Siyammm

O zmn bende kumaş kesmeyin diyeyim :) en iyisi birlikte yatmak

Melis77

Ben kedime çok güzel ev yaptım kendi ellerimle, kağıda fotoğraf çizip yapıştırdım. İlk kağıtlar parçalandı. Ve hiçbir zaman kullanmadı orayı yine evin herhangi bir köşesine yatmayı tercih etti. Bende saldım artıık :)