Kedi Beslenmesi

patkam

arkadaşlar merhabalar benim kısırlaştırılmış erkek kedim yaş mamadan vazgeçemiyor kuru mama çok çok nadir çok aç kalırsa evde yaş mama olmadığı zaman yiyiyor onun bu alışkanlığını nasıl vazgeçirtebilirim ?

5 CEVAP

mhtpyldz

Ilk asamada ikisini karistirip verin daha sonra tamamen kuru mama verin mecbur kalinca yiyecektir

BENU

Yaş mamayı vermeyin aç kalıp onu yiyecektir zaten

Ben kedime ilk önce kuru mamayı ıslak mama ile karıştırarak verdim ondan sonra kuru mamayı ıslatarak verdim ve en sonunda alıştı

patkam

yani nasıl kuru mamaya alıştırabilirim?