Fib Hastalığı Kan Değerlerinden Anlaşılır Mı

Ebra_erdem

Kedim şuan gayet sağlıklı ama biliyorsunuzdur onlarda fib denilen bi hastalık oluyor kedimi 2 ay önce kısırlaştırdim kan değerlerini bakıp kısırlaştırmışlar fib olsa ordan anlaşılıyor mu yoksa özel bi test mi yapılıyor aşıları tam ama ben yinede tedirgin oluyorum siz test yaptırdınız mi

5 CEVAP

Kedilerde Corona var bağışıklıkları düşünce mutasyona uğrayıp fip oluşuyor özel bir test oluyorlar anlaşılması için

Ebra_erdem

Siz test yaptirdiniz mi

Yok hayır ben yaptırmadım fakat bundan önceki bir kedime yaptırmıştım pozitif ti kedilerin çoğunda zaten Corona pozitif çıkıyor bağışıklığı güçlü tutmak lazım

Ebra_erdem

Teşekkür ederim

Ebra_erdem

Güncel