Yavru Kediyi Nasil Yakalayabilirim?

mhtpyldz

Merhabalar , apartmanimin oldugu cevrede surekli kendi capimda besleme yapiyorum fakat asin 5 gundur bir anne ve ortalama bi aylik bi yavrusu dikkatimi cekti yavrunun gizleri iltihapli , terramcyn merhem surmeye calistim ama yavruyu yakalamak inanilmaz zor , annesi zaten surekli tisliyor gunde 2 kez sadece bunun icin yas mamalarla iniyorum asagiya ama yakalamak imkansiz bi turlu guvenmediler bana ve yavruyu oylece birakamam gozlerini kaybedebilir ne yapmaliyim sizce ?

3 CEVAP

mhtpyldz

Tesekkurler arkadaslar sorun cozuldu gibi :)

nanikeles

annesini sevsen kendine alistirsan yavrusunu ellemene izin verir sanirim ama bu biraz zaman alabilir. umarim bebisin gozlerine bisey olmaz

Pamuk18

Evet bencede annesini kendine alıştırmalısın.Çünkü benim önceden dışarıda baktığım bir tekir kedi vardı,sonra yavruları oldu ve yavrularını sevmeme,onlara yaklaşmama izin veriyordu.Hatta bir akşam dışardan geldim evin önündelerdi onları sevmek için çömeldim ve sonra altıma girip yattılar ve uyudular :) Sende annesini seversen ve kendine alıştırırsan yavrusuna yaklaşmana izin verecektir.Umarım yardımcı olabilmişimdir.