Minnağı Eve Alabilir Miyim?

BenNisa

Öncelikle @BennNisa benim hesabım. @BenNisa adlı hesabımın şifresini unuttum. Bu yüzden telefonum için başka bir hesap açtım O hesabımdan da ''Bu Minnakta Ne Sorun Var?'' adlı bir soru sormuştum.O soruya gelen yanıtlardan bazı tedavi yöntemlerini uyguladım ve minnak şu an çoooook sağlıklı. Minnak hala annesini emiyor. Normalde annesi azcık emziriyor, sonrasında da eğer yavru emerse annesi ona saldırıyordu. Bugünde çok çok az emzirdi annesi yavruyu. Sonra anne kedi yattı, yavru da onu emmek için ona doğru yürüdü ve emmeye çalıştı. Fakat yavru daha hiç emmeden annesi ona saldırdı. Bu olay bu sabah gerçekleşti. Bu olaydan sonra da anne kedi yavruyu hiç emzirmedi. Bu arada kedi ilk başta bizim bahçeye doğum yapmadı. Komşumuzun çatısına doğum yaptı. Sonra da yavruları bizim bahçeye getirdi. Yani yavrunun tam olarak kaç günlük-aylık olduğunu bilmiyorum. Eğer ''Bu Minnakta Ne Sorun Var?'' adlı soruma bakarsanız minnağın fotoğrafını görebilirsiniz. Acaba annesi yavruyu sütten mi kesti?

3 CEVAP

BenNisa

Güncel.

BennNisa

Güncel.

Anonymus552223

Annenin baska yavrulari varsa ve yavru da mama yiyebilecek aydaysa alabilirsiniz