Kısırlaştırma

EnfalSena

Kedimi bugün kısırlaştırdım Allah’ım aşırı hüzünlüyüm gördüğüm hali beni o kadar üzdü ki kedim dişi.O bölgede hafif biraz kan var.İpleri falan da gördüm ya ???????????? ne yapmalıyım bu süreçte eve getirdim 3 saat kadar bekledi orda.

1 CEVAP

Ozge00

Endiselenmenize gerek yok. bir iki gune toparlıyorlar. eskisinden daha da iyi olacak. Siz en iyisini yaptınız çünkü o her kızgınlığa girdiğinde cokca aci çekecek ve hastalıklari olacak ileride en basitinden kist. Şimdi oyle bir risk kalmadı. Kusabilir narkozu atmak için, çişini de yapmayabilir, mamasini da yemeyebilir sorun yok cok normal. Bende cok üzüldüm ama geciyor hepsi :)