Kedim Kakasını Yapmadı

kubraturan

Kedim bugün hiç kaka yapmadı. 3 aylık kedim. Her gün yapar. Yemesinde içmesinde de sorun yok. Normal midir acaba?

5 CEVAP

kedimelsa

Havalar ısındı benimki de iştahsız belki yavrucak kumu pis diye tutuyordurr

cicek67

Kumuna kendiniz koymayı deneyin. Kumu tuvaleti temizleyebilirsiniz. Bizimki bazen unutuyor oynarken falan kendim götürüyorum hatırlayıp yapıyor

Ayselgns

Mia'nın boşaltım sistemi çok iyi .. bir gün büyük tuvaletini yapmayınca panikliyordum. Bir gün problem değil ama üst üste bir kaç gün yapmaz ise mutlaka veterinerinizi ziyaret edin.

Havalar artık ısındı iştahsızlık olabilir belki çok bişey yemediği için de yapası olmayabilir her gün kefir içirmenizi öneririm bir çorba kaşığı kadar bağırsaklarını düzenler

kubraturan

Az önce girdi çişini yaptı ama kakasını yapmadı