Arkadaşlar Kedim Akşam 6 Da Kısırlaştırıldı.yatağını Yaptım İlk Geldiğinde Yatağında Yattı

EnfalSena

Ama şimdi parke de oturuyor bazen yatıyor öyle görünce üzülüyorum ellemekte istemiyorum zarar veririm diye.Elleyince miyavlıyor ne yapayım müdahale etmeyim mi

2 CEVAP

GlsmKrpk

Bir yerde okudum narkoz sonrası ateş olabiliyormuş belki onun etkisidir ve parkede durmak rahatlatıyordur

Linsenpai

Arkadaşın dediği gibi narkoz sonrası ateş olabilir, o olmasa bile havalar ısındı bütün kediler fayansta parkede yatıyor. Normal yani endişelenmeyin :)