Sokak Kedisini Kısırlaştırma

ILoveF

Arkadaşlar sokaktaki kedilere kısırlaştırma düşünüyorum fakat evde bakma şansım yok malesef. Veterinerler de pansiyonlu değil. Kısırlaştırma yapıp kaç gün bakılması gerekir ki ameliyatın ertesi günü narkozu tam geçtiğinde geri sokağa bırakmak olmaz herhalde. Nasıl işin içinden çıkarım taktik alabilirim tecrübeli birileri varsa

2 CEVAP

Ebra_erdem

Dişilerde sıkıntı olur ameliyat dikisleri fln zor oluyo ama erkek kedininki iyi bi veterinere yaptırdığınız taktirde hemen iyileşiyor benimkide kısır erkek

ILoveF

Dişilere yaptırmayı düşünüyorum ya