İstanbul'da Veteriner

BenNisa

İstanbul'da, mümkün olduğunca Eyüp Sultana yakın olan, kedime güvenle aşılarını yaptırabileceğim, kedime iyi davranacak bir veteriner önerebilir misiniz?

6 CEVAP

BenNisa

Güncel.

BenNisa

Güncel.

BennNisa

Güncel.

Ebra_erdem

Istanbul sariyerde green pet var orası çok güzel kedim kısırlaştırma ameliyati olmuştu hiç ameliyatlı gibi değildi

Miapia

Yeşilköyde PetCare veteriner kliniği var. Tavsiye ederim.

Ben Gop da bir veterinere götürdüm ama daha ilk kez götürdüm, bayağı ilgili, konuşkan bir hanım fakat işinin ustası mı onu zamanla göreceğiz.