Kedime Arkadaş Almalımıyım?

hakannr3527

Kedimin yanına bir arkadaş düşünüyorum sizce dogru olurmu

7 CEVAP

Gofretsla

KEDİNİN YAŞINI IRKINI CİNSİYETİNİ VE NASIL BİR KEDİ OLDUĞUNU ÖRNEĞİN[AGRESİF UYSAL KORKAK.. GİBİ] BELİRLEYİM ONA GÖRE YARDIMCI OLALIM

ismailsari_

genel olarak kediniz erkek ise. kendi yaşadığı yere kolay kolay erkek arkadaşı kabullenmez. belkide hiç kabullenmez. dışarıda gayet güzel anlaşan 2 kedinin eve geldiğinde ciddi kavgalar ettiğini gördük.. karşı cins düşünürsek oda olmaz (erkek kısırlaştırılmamışsa) asla mutlu mesut bir çift olmuyorlar. erkek hiç rahat bırakmaz. hamile kaldığındada doğumdan sonrada şiddet ve cinsel istek olarak.

ebrarnur22

Bence almayin cunku o arkadasi daha cok seveceginizi dusunup kiskanir

princessusi

Kedinizi sosyalleştirmek konusunda çok iyi düşünmüşsünüz. Fakat bu konuda biraz sıkıntı yaşayabilirsiniz. Eve ilk geldiği günden beri evin divası olan kedi elbette ki tahtını başa bir kediye kaptırmak istemez bu yüzden kıskanıp küsebilir. Arada küçük kavgalar olabilir fakat bir süre sonra alışıyorlar. Bunları göze almak lazım yeni bir dost için...

winilu

kediler eğer doğumdan itibaren hiç ayrılmadan başka kediler yada kardeşleriyle yaşamışsa sıkıntı olmuyor ama sonradan karşı cinsler değilse arkadaşlık olmuyor bildiğin düşmanlık oluyor karşı cins oluncada bir yere kadar (kısırlaştırılmış ) bir ihtimal yavru kedi deniyebilirsiniz ama hiç risk almayın derim onun arkadaşı zaten sizsiniz siz olmadığınız zamanda zaten hep uyur ;)

GOKCEOZGUN

biraz sıkıntı olabilir, tabii yaşa ve ırka bağlı olarak. ama uyumlu bir kediyse olabilir.

kedilikizzz

Bence hiç bulaşmamalısın. Benim 5 aylık kedim komşumun kedisi alt tarafı 1 saatlik evime geldi diye büyük bir bunalım yaşadı kıskandı ve strese girdi ve bağışıklık sistemi çöktü. Şuan tedavi görüyor. Tedavi işe yaramazsa onu kaybetmekten korkuyorum. Yemek yemiyor artık şırıngayla zorla besliyorum onu. Her gün veterinerde serum ve iğnelerle toparlamaya çalışıyoruz :(